Łączyła nas praca przy projektach biznesowych i instalacyjnych oraz sportowa pasja. Tego dnia mieliśmy po prostu wymienić się doświadczeniami i pomysłami, pooglądać mecz, pogadać o sporcie. Miało być jak zwykle, jednak rozmowa zboczyła na inne tory...

Wynik meczu przestał być istotny, gdy pojawił się temat postępującej degradacji środowiska i drożejącej w szalonym tempie energii. Jednogłośnie stwierdziliśmy, że trwający proces transformacji energetycznej trzeba jakoś przyspieszyć. I nie poprzestaliśmy na słowach.

InstaPV – pierwszy, wspólny projekt

Wtedy narodził się pomysł na pierwszy, wspólny projekt - montaż instalacji fotowoltaicznych. Niedługo później powstała firma InstaPV, działająca na obszarze województwa śląskiego i województw ościennych. Szybko ugruntowała swoją pozycję na rynku, ciesząc się opinią jednego z liderów w branży i rzetelnego wykonawcy.

Narodziny GRUPY INSTA

Po kliku latach działalności i tysiącach kWp wykonanych instalacji fotowoltaicznych, konsekwentnie podążając za ideą transformacji energetycznej, postanowiliśmy pójść o krok dalej. Rozszerzyliśmy ofertę o montaż pomp ciepła i systemów klimatyzacji. Dołączyli do nas kolejni fachowcy. Tak powstała GRUPA INSTA sp. z o.o. - podmiot wyspecjalizowany w dostawie, montażu i modernizacji systemów ogrzewania, klimatyzacji i pozyskiwania energii ze słońca.

Nasza misja

Pomagamy klientom indywidualnym i biznesowym zwiększać efektywność energetyczną. Przeprowadzamy modernizacje energetyczne domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej i zakładów przemysłowych. Oferujemy kompleksowe i dopasowane do potrzeb rozwiązania.

Umów się na bezpłatny audyt

Nasza misja